Tootekood: T520B107M004ATE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B107M004ATE070
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C