Tootekood: T520B107M006AHE018
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B107M006AHE018
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.018 ohm
Max operating temperature 105°C