Tootekood: T520B157M003ATE025
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B157M003ATE025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C