Tootekood: T520B227M006AHE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B227M006AHE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C