Tootekood: T520B336M008AHE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B336M008AHE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 8 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.04 ohm
Max operating temperature 105°C