Tootekood: T520B337M2R5ATE035
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B337M2R5ATE035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.035 ohm
Max operating temperature 105°C