Tootekood: T520B476M010AHE035
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B476M010AHE035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.035 ohm
Max operating temperature 105°C