Tootekood: T520B686M006ATE025
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520B686M006ATE025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C