Tootekood: T520C157M006ATE055
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520C157M006ATE055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, C, 0.055 ohm
Max operating temperature 105°C