Tootekood: T520C226M016AHE080
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520C226M016AHE080
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 22 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, C, 0.08 ohm
Max operating temperature 105°C