Tootekood: T520C337M004AHE045
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520C337M004AHE045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, C, 0.045 ohm
Max operating temperature 105°C