Tootekood: T520D108M2R5AHE015
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D108M2R5AHE015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 1000 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.015 ohm
Max operating temperature 105°C