Tootekood: T520D108M2R5ATE010
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D108M2R5ATE010
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 1000 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.01 ohm
Max operating temperature 105°C