Tootekood: T520D157M006ATE025
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D157M006ATE025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C