Tootekood: T520D227M004ATE065
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D227M004ATE065
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.065 ohm
Max operating temperature 105°C