Tootekood: T520D227M2R5ATE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D227M2R5ATE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.04 ohm
Max operating temperature 105°C