Tootekood: T520D337M004AHE012
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D337M004AHE012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.012 ohm
Max operating temperature 105°C