Tootekood: T520D477M2R5ATE009
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520D477M2R5ATE009
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 470 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.009 ohm
Max operating temperature 105°C