Tootekood: T520H827M010ATE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520H827M010ATE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 820 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, H, 0.07 ohm
Max operating temperature 85°C