Tootekood: T520M157M006AHE035
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520M157M006AHE035
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, M, 0.035 ohm
Max operating temperature 105°C