Tootekood: T520M157M006ATE035
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520M157M006ATE035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, M, 0.035 ohm
Max operating temperature 105°C