Tootekood: T520T107M006APE055
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520T107M006APE055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.055 ohm
Max operating temperature 105°C