Tootekood: T520T156M006ATE100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520T156M006ATE100
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 15 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.1 ohm
Max operating temperature 105°C