Tootekood: T520T336M010ATE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520T336M010ATE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C