Tootekood: T520T686M006ATE150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520T686M006ATE150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.15 ohm
Max operating temperature 105°C