Tootekood: T520V107M010ATE055
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V107M010ATE055
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.055 ohm
Max operating temperature 105°C