Tootekood: T520V157M004ATE015
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V157M004ATE015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, ± 20%, 4 V, V, 0.015 ohm, 2917 [7343 Metric]
Max operating temperature 105°C