Tootekood: T520V157M006ATE015
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V157M006ATE015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.015 ohm
Max operating temperature 105°C