Tootekood: T520V227M2R5ATE007
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V227M2R5ATE007
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.007 ohm
Max operating temperature 105°C