Tootekood: T520V336M016ATE045
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V336M016ATE045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.045 ohm
Max operating temperature 105°C