Tootekood: T520V337M006ATE018
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V337M006ATE018
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.018 ohm
Max operating temperature 105°C