Tootekood: T520V477M2R5ATE012
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V477M2R5ATE012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 470 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.012 ohm
Max operating temperature 105°C