Tootekood: T520V686M010ATE045
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520V686M010ATE045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.045 ohm
Max operating temperature 105°C