Tootekood: T520W107M006AHE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520W107M006AHE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, W, 0.04 ohm, 2917 [7343 Metric]
Max operating temperature 105°C