Tootekood: T520X337M010ANE010
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520X337M010ANE010
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.01 ohm
Max operating temperature 105°C