Tootekood: T520X687M004ATE015
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520X687M004ATE015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 680 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.015 ohm
Max operating temperature 105°C