Tootekood: T520Y108M2R5ATE025
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520Y108M2R5ATE025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 1000 µF, 2.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, Y, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C