Tootekood: T520Y227M010ATE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520Y227M010ATE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, Y, 0.04 ohm
Max operating temperature 105°C