Tootekood: T520Y337M006ATE010
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520Y337M006ATE010
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, Y, 0.01 ohm
Max operating temperature 105°C