Tootekood: T520Y337M010ANE025
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T520Y337M010ANE025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 10 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, Y, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C