Tootekood: T521B156M025ATE100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521B156M025ATE100
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 15 µF, 25 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.1 ohm
Max operating temperature 105°C