Tootekood: T521B226M020ATE090
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521B226M020ATE090
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 22 µF, 20 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.09 ohm
Max operating temperature 105°C