Tootekood: T521B335M035ATE200
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521B335M035ATE200
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 3.3 µF, 35 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.2 ohm
Max operating temperature 105°C