Tootekood: T521B475M035ATE200
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521B475M035ATE200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 4.7 µF, ± 20%, 35 V, B, 0.2 ohm, 1411 [3528 Metric]
Max operating temperature 105°C