Tootekood: T521C475M063ATE200
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521C475M063ATE200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 4.7 µF, 63 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, C, 0.2 ohm
Max operating temperature 105°C