Tootekood: T521D106M050ANE090
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D106M050ANE090
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 10 µF, 50 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.09 ohm
Max operating temperature 125°C