Tootekood: T521D107M020ANE055
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D107M020ANE055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 20 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.055 ohm
Max operating temperature 105°C