Tootekood: T521D157M016ATE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D157M016ATE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.04 ohm
Max operating temperature 105°C