Tootekood: T521D186M050ATE090
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D186M050ATE090
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 18 µF, 50 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.09 ohm
Max operating temperature 125°C