Tootekood: T521D226M035ATE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D226M035ATE040
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 22 µF, 23.45 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.04 ohm
Max operating temperature 125°C